XII Niedziela Zwykła / 25.06.2017 /

1. W dniu dzisiejszym uroczystość odpustowa w naszej parafii. Sumę o godzinie 11.3o odprawi ksiądz dr Tomasz Chmura nasz rodak obchodzący w tym roku 55 lecie swego kapłaństwa, kazanie wygłosi ks. prof. Edward Staniek. Bóg zapłać wszystkim księżom z dekanatu oraz rodakom za przybycie i modlitwę. O godz. 16.3o nabożeństwo czerwcowe po czym o 17-tej msza święta.

2. Przez cały tydzień nabożeństwo czerwcowe po mszy świętej wieczornej.

3. W środę wieczorem nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek msza święta nowennowa za zmarłych.

4. W czwartek uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w kościele o godz. 7.oo, 9.oo i 18.oo w kaplicach o godz. 16.3o.
Składka w tym dniu przeznaczona na świętopietrze.

5. Pamiętamy że od dziś obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych niedzielnych czyli w Choczni Górnej nie ma mszy świętej o godz. 11.3o.

6. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary 2.849 złotych na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży na rekolekcje.

7. Msze święta za pielgrzymów do Góry św. Anny i Krzeszowa będą odprawione 8.XI o godz. 18.oo w kościele i 5 I 2018 o godz. 16.oo w kaplicy. Parafia Mucharz organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 6-14 sierpnia i mają kilka miejsc wolnych. Program w gablocie, szczegóły u ks. Roberta.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Halina Stuglik, + Jadwiga Malata . Dobry Jezu a nasz Panie….