XX Niedziela Zwykła /20.08.2017/

1. Dziś po mszy świętej o 11.3o błogosławieństwo rocznych dzieci, o godzinie 17.oo wieczorna msza święta, a przed nią koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Jutro wspomnienie świętego Piusa X papieża, we wtorek Najświętszej Maryi Panny Królowej, w środę wieczorem nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek święto świętego Bartłomieja apostoła, w piątek wieczorem msza święta nowennowa za zmarłych.

3. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, msza święta w Choczni Górnej o 8.oo, w tym dniu imieniny obchodzi siostra Maria katechetka, pamiętajmy o modlitwie w Jej intencji.

4. W niedzielę suma odpustowa w Choczni Górnej o godz. 11.3o ku czci Matki Bożej Częstochowskiej . Sumistą i kaznodzieją będzie ks. Sopicki misjonarz z Brazylii pochodzący z Frydrychowic.

5. Wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej dla dzieci i młodzieży – szczególnie dla uczestniczących w rekolekcjach wakacyjnych – w sobotę 26 sierpnia. Chocznia Górna 8.oo, od kościoła 8.10. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

6. Tydzień temu na renowację naszych bocznych ołtarzy 9 rodzin ofiarowało 3.200 złotych. Bóg zapłać.

7. Za tydzień dożynki – msza święta dziękczynna za plony ziemi oraz w intencji wszystkich rolników w kościele o godz. 10.oo, w Kaczynie o 8.15, w Choczni Górnej o 11.3o. Od godz. 14.oo druga część dożynek przy OSP Chocznia, występ orkiestry OSP, Zespołu Pieśni i Tańca z Andrychowa, gry i zabawy dla dzieci oraz smaczny poczęstunek.

8. Witamy serdecznie wszystkich wypoczywających w naszej parafii.

9. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie religijnej.