II Niedziela Zwykła / 14.01.2018 /

1. Dziś na mszy świętej o godz. 11.3o chrzest święty dzieci, o godzinie 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, po czym o godzinie 17-tej wieczorna Msza święta.

2. W środę wspomnienie świętego Antoniego, opata, w piątek wspomnienie świętego Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę wspomnienie świętej Agnieszki dziewicy i męczennicy.

3. Opłatek nauczycieli z przyczyn technicznych przeniesiony na przyszły rok . Spotkanie wspólnoty rodzin w następną niedzielę 21 stycznia o godz. 15-tej w Domu Katolickim.

4. Bóg zapłać za życzliwe przyjecie kolędników misyjnych jak również oazy. W tym tygodniu zakończenie w naszej parafii wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Rodziny które ze względu na prace lub wyjazd nie przyjęły wizyty duszpasterskiej mogą indywidualnie zgłosić chęć kolędy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Podczas kolędy otrzymywaliśmy książeczkę ” Maryja objawia się w Fatimie” w 100 lecie objawień Fatimskich.

5. Ojcowie Karmelici zapraszają od 17 stycznia na Dziewięciośrodową Nowennę przed uroczystością świętego Józefa. Uroczysta msza święta z kazaniem w każdą środę o godzinie 8.oo i 18.oo.
Nasza parafia została zaproszona na 28 lutego na godz. 18.oo.

6. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej – nowy Carolus.

7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności : + Karol Palichleb , Dobry Jezu a nasz Panie……….