XXXII Niedziela Zwykła /12.11.2017/

1. Dziś na mszy świętej o godzinie 11.3o chrzest święty dzieci, o 16.3o nabożeństwo, po czym o 17.oo msza święta. Dziś także o godzinie 17.3o spotkanie rodzin w Domu katolickim.
2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Polsce Światowy Dzień Ubogiego. Ofiara do puszek przy wyjściu przeznaczona na pomoc ubogim w diecezji oraz parafii.

3. Jutro na wieczornej Mszy świętej dzieci z klas III otrzymają książeczki. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami.

4. 22 listopada w środę wyjazd do Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie na msze świętą oraz procesję światła. Wyjazd 15.oo powrót około 21.oo , koszt 15 złotych. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

5. Bóg zapłać za złożone w tym roku ofiary na utrzymanie naszego parafialnego cmentarza, jak również na renowacje Ołtarzy – 17 rodzin złożyło 3.450 złotych. W tym tygodniu komisja konserwatorska z Krakowa pozytywnie zaopiniowała odnowiony boczny ołtarz. W styczniu złożymy projekt na drugi ołtarz.

6. Jutro wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski, w piątek wspomnienie świętej Elżbiety Węgierskiej zakonnicy, w sobotę wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, męczennicy.

7. W środę wieczorem nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek msza święta nowennowa za zmarłych.

8. Dzieci i Młodzież Maryjna zapraszają dzieci naszej parafii w III niedzielę miesiąca czyli za tydzień do kościoła na godzinę 11.oo na spotkanie z polskimi świętymi.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Joanna Widlarz. Dobry Jezu a nasz Panie…..